Раді повідомити, що ми знову розширюємо асортимент, і тепер з нами український виробник одягу для активного відпочинку - Camotec.

Український дух інновацій — це Camotec!

Ми — український виробник та гуртовий постачальник якісного, інноваційного та комфортного одягу, взуття та аксесуарів для тактичних завдань, активного відпочинку, полювання та риболовлі.

Стилістика: мисливство, рибальство, мілітарі, тактика, поліція, силові, воєнізовані та охоронні структури, активний відпочинок, туризм.

Наші клієнти, це люди яким важлива якість, комфорт, технологічність та функціональність речей, тому наша місія — забезпечити реальний комфорт просто неба за допомогою наших товарів, під час виконання тактичних завдань або активного відпочинку. 

Ми виробник повного циклу. Camotec - це команда висококваліфікованих спеціалістів яка починає створення продукту з ідеї та начерків, тестових зразків, аналізу потреб споживачів і переходить до пошиття, покращення моделі, виробництва та реалізації. У результаті отримуємо якісний одяг, взуття та аксесуари для професіоналів і любителів активного відпочинку, повсякденного життя, несення служби та виконання тактичних завдань.

Усі товари ТУТ